Niekedy si treba priznať, že máme problém vidieť veci ružovo. Veď čo je na našej situácii ružové? Prišiel november, je stále chladnejšie, ale ešte nieto snehu, na ktorom by sme sa mohli vyblázniť, stmieva sa stále skôr, navzájom si chýbame a navyše sa každú chvíľu dávame testovať, čo všade komentuje toľko ľudí, že sa nám z toho točí hlava.

 

 

A do tejto nálady prichádza Candler so svojimi založenými rukami, perfektne zastrihnutými fúzmi a bez rúška!!! Čo na to povedať? Snáď len, že musí byť mimo! A viete čo? Myslím, že naozaj je. Ide mu len o to, aby večer, keď sa zotmie, svojimi praskotajúcimi sviečkami vytvoril okolo nás takú atmosféru, že zabudneme na stresy a tlaky a budeme v pohode. Candler je dobrodruh. Ale nie v zmysle človeka, ktorý sa ľahkomyseľne dostáva do nebezpečných, vzrušujúcich a podobných situácií, ako je to zadefinované v slovenských slovníkoch.

 

 

Candler je DOBRÝ DRUH, a to v každom ohľade. Ako to myslím? Je to pohodový týpek, s ktorým sa dá dobre pokecať o čomkoľvek. Rád stretáva nových ľudí a je zvedavý na ich príbehy. Nie tie z Facebooku či Instagramu, ale skutočné, o tom, odkiaľ sú a čo ich v živote teší, čo chcú dosiahnuť... Má veľa nápadov, občas dosť nadnesených, ale často aj verne zrealizovaných a hlavne je vďačný, že je, kde je. A keď sa naskytne príležitosť podniknúť s niekým niečo vzrušujúce či dobrodružné, neváha, pretože to dobrí druhovia pre seba navzájom robia.

 

 

Veď z takýchto zážitkov potom vznikajú aj jeho konzervované atmosféry. A to nás privádza k tomu, že Candler je aj DOBRÝ DRUH vonných sviečok. Vyrába sa na Slovensku a obsahuje len prírodný sójový vosk, nie parafín, vďaka čomu neprodukuje škodlivý decht. Keďže má Candler množstvo spomienok spojených s praskotajúcim ohníkom, rozhodol sa, že do svojich candleriek bude dávať drevené knôty, ktoré vydávajú nádherný zvuk. Preto sú candlerky sviečky, ktoré je počuť... Skrátka pastva pre nos, oči aj pre uši :)

 

 

Máte už chuť niečo si zapáliť? Tak vám to teda prezradím: sviečkou mesiaca november je Candlerova flanelka. Je to sexi atmosféra, o ktorej sa viaceré ženy vyjadrili, že im pripomína toho ich, keď s ním randili ;)

 

 

A tak to má byť. Zmes santalového dreva, citrusov a pepru vytvára harmóniu pripomínajúcu pevné objatie. Flanelka vyrobená z kvalitnej bavlny Candlera neustále sprevádza na jeho cestách rovnako ako starý vojenský batoh jeho deda. Prežil v nej nejednu búrku na štítoch, páľavu letných dní aj jazdu v Orient Expresse a jej vlákna sú presiaknuté dobrodružstvom, vôňou jeho obľúbeného grepu, exotickým drevom a pachom čierneho korenia. Teplo tejto atmosféry vás ochráni pred novembrovým nečasom a pekná, no odolná konzerva, do ktorej je uzavretá, je ako stvorená na zásielky, ak chcete potešiť niekoho, za kým sa pre koronové obmedzenia nemôžete vydať. Veď každý z nás má na to, aby bol DOBRÝ DRUH :)


 

Novembrovú sviečku mesiaca si môžete do 30. 11. 2020 kúpiť za zvýhodnenú cenu 11 eur. A v spolupráci s ďalšími výrobcami pre vás pripravujeme aj špeciálny darčekový balíček, ktorý čoskoro nájdete v ponuke nášho obchodu.

Želáme vám príjemnú a dobrodružnú jeseň!

Tím Candler