Drahí naši!

Tento mesiac je tomu presne rok, odkedy Candler na Námestí Majstra Pavla 8 v Levoči otvoril svoj prvý lokálny showroom – miesto, kde môžete na vlastný nos ucítiť všetky jeho konzervované atmosféry.

Candlerky, ako hovorievame Candlerovým sviečkam v konzerve, sa stali súčasťou príbehu nášho historického mesta aj krásneho priestoru, kde nás nájdete, aby rozvoňali domovy a priniesli pohodu s nádychom spomienok na dobrodržstvá, ktoré sú korením našich dní.

Tešíme sa, že po roku Vás všetkých môžeme pozvať na oslavu prvých narodenín tohto showroomu, ktorý sa stal realitou už po roku od vzniku značky Candler.

Uplynulý rok bol čas krásnych stretnutí, inšpirujúcich podnetov a hlavne čas budovania vzťahov. Candlerove atmosféry, vonné sviečky v konzerve, dostali šancu prebudiť dobrodruha nielen v srdciach Levočanov, ale aj mnohých ďalších pravidelných aj nepravidelných návštevníkov nášho mesta.

Vidieť ako atmoséra Orient Expressu, Noci pri pahrebe či Dedičstva s vôňou prachu, hruškovice a brusnicového kompótu prebúdza Vaše spomienky a zážitky, bolo na nezaplatenie.

Za to všetko sme nesmierne vďační, a preto sme sa rozhodli, že najlbližší víkend to spolu oslávime. Od 18. do 20 augusta 2022, kedy v našom meste zároveň prebieha multižánrový festival Tajomná Levoča, u Candlera odmeníme každého zákazníka! Príďte si užiť jedinečné čaro letnej Levoče a nadýchnite sa jedinečných atmosfér, ktoré si vďaka Candlerovi môžete odniesť aj domov. Mesto pripravilo program plný hviezd, ktorý nájdete na stránke mesta. Vyraziť na Spiš sa tento víkend určite oplatí!

Zvyčajné otváracie hodiny nášho showroomu (Po-Pia od 12.00 do 16.00 hod.) budú, samozrejme, predĺžené až do večerných hodín a otvorené budeme mať aj v sobotu.

Tešíme sa na stretnutie!

Tím Candler